Speakers: Peter Belko

 • Peter Belko: Čo Vás čaká so zdedeným webom?

  WordCamp Bratislava 2018Speaker: Peter Belko

  February 28, 2019 — Na základe vlastnej skúsenosti Vám poviem čo sa môže stať ak Vás klient osloví s požiadavkou na prerobenie starého webu.

  Čo by ste mali všetko preveriť a na čo myslieť pri rôznych scenároch podľa pôvodného webu. Ja som prechádzal z WordPress 2.8.6 priamo na 4.9.4 lebo som chcel zachovať pôvodné články a stránky bez nutnosti ich nového vytvárania alebo exportu a importu. Podarilo sa to, ale žiaľ neišlo to hladko.

 • Peter Belko: 3 veci, ktoré môžu skomplikovať členský web aj e-shop

  WordCamp Žilina 2016Speaker: Peter Belko

  February 20, 2017 — Na začiatku zadefinujeme, čo je to členský web, aký má význam a v čom vám môže pomôcť. Potom uvidíte, ako umožňuje bezplatný plugin PaidMembership Pro zobrazovať jednotlivé časti stránok webu určitým skupinám používateľov. Následne si vypočujete, ako PMPro skombinovať s WooCommerce, aby ste mohli časť obsahu predávať, napr. vzdelávacie videonávody a postupy. V závere sa dozviete, ktoré tri veci to môžu celé skomplikovať a bez zvýšeného úsilia v podstate členský web, ale aj akýkoľvek e-shop, postaviť mimo prevádzky.

  Cieľová skupina: záujemcovia o členské weby, prevádzkovatelia stránok, portálov a e-shopov, produktoví manažéri, projektoví manažéri, vývojári.

  Presentation Slides »