WordPress bez instalacji, komputera, i internetu: Poznaj WordPress Playground.

Continue the discussion

Published

October 12, 2023

WordPress bez instalacji, komputera, i internetu: Poznaj WordPress Playground.
Prezentowane przez Adam Zieliński

Adam Zieliński to prawdziwa legenda w świecie WordPressa, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jego prezentacja na WordCamp Gdynia 2023 zatytułowana „WordPress bez instalacji, komputera, i internetu: Poznaj WordPress Playground” 🌍 obiecuje być jednym z najbardziej ekscytujących wydarzeń konferencji.

Bio: 📝
Adam jest twórcą innowacyjnego projektu WordPress Playground 🎮, który otwiera nowe możliwości dla deweloperów i entuzjastów WordPressa. Jego wkład w rozwój WordPressa jest znaczący, a status core committera i rola tech editor release lead dla WordPressa 6.0 świadczą o jego głębokim zaangażowaniu i ekspertyzie.

Pracując dla Automattic, jednej z najważniejszych firm w ekosystemie WordPressa, Adam zdobył szerokie doświadczenie, które teraz chce podzielić się z uczestnikami WordCamp Gdynia 🤝.

Ale Adam to nie tylko programowanie! Mieszka we Wrocławiu 🏠 i w wolnym czasie uprawia bouldering 🧗, trenuje improwizację komediową 🎭 i gra w badmintona 🏸. Jego zróżnicowane zainteresowania dodają mu unikalnej perspektywy, którą z pewnością przekłada na swoją pracę.

Nie przegap okazji, by posłuchać Adama na żywo i poznać tajniki WordPress Playground! To prelekcja, która z pewnością dostarczy inspiracji i praktycznej wiedzy każdemu, kto chce zgłębić tajemnice WordPressa na nowym poziomie 🚀.

Rate this:

Event

WordCamp Gdynia 2023 NextGen 16

Speakers

Adam Zielinski 5

Language

Polish/Polski 160

Download
MP4: Low, Original
Subtitles
Subtitle this video →
Producer
%d