Maciej Swoboda: WordPress Love

Continue the discussion

Published

August 21, 2018

Dzielenie się swoją wiedzą, umiejętnościami i wspieranie rozwoju jest tym, co napędza WordPressa i naszą rosnącą społeczność.

Podzielę się z Wami moją osobistą historią związaną z WordPressem. W WordPressie zakochałem się w 2006 roku i już wtedy wiedziałem, że zmieni on moje życie. Nie wiedziałem jednak jak bardzo. Na początku byłem tylko użytkownikiem, korzystałem z WordPressa, darmowych wtyczek i motywów, ale nie myślałem, żeby dać coś w zamian.

Wszystko zmieniło się w 2014 roku, gdy po raz pierwszy wziąłem udział w WordCampie i Contributor Day w Warszawie. Od tamtej pory aktywnie uczestniczę w życiu społeczności, organizuję lub występuję na spotkaniach wordpressowych. Prowadzę również firmę opartą w 100% na WordPressie, w której każdy z członków naszej drużyny poświęca co najmniej godzinę tygodniowo na wspieranie społeczności – to nasz projekt Godzina dla WP #godzinadlawp.

Kocham WordPressa, dlatego gdy ktoś mówi o kontrybuowaniu, nie myślę, czy to się będzie opłacało, albo co mogę z tego mieć dla siebie – myślę, kiedy mogę zacząć i jak mogę pomóc 🙂

Presentation Slides »

Rate this:

Event

WordCamp Poznań 2018 23

Speakers

Maciej Swoboda 8

Tags

Contributor Day 46

Language

Polish/Polski 160

Download
MP4: Low, Med, High, Original
OGG: Low
Subtitles
Subtitle this video →
%d